خدمات دامنه کاراهاست

ثبت دامنه برای یک وبسایت ثبت برند و نام و نشان تجاری است پس اهمیت دارد دامنه خود را نزد شرکتهای معتبر ثبت نمائید .
شما در کاراهاست به طیف وسیعی از پسوندهای دامنه برای ثبت دسترسی دارید .
کلیه خدمات ثبت و انتقال دامنه خودکار انجام می گردد

کسب و کار آنلاینتان را با ثبت یک دامنه شروع کنید

مشاهده همه پسوند های ارائه شده توسط کاراهاست

ویژگی های ما در خدمات دامنه کاراهاست

ثبت آنی
مالکیت کامل کاربر
قفل انتقال دامنه
عدم ایجاد مشکل تحریم

سوالات متداول

برای وارد شد به سایت شما کاربران لازم است آدرس ip منحصر به شما را در مرورگر خود وارد و جستجو کنند ولی به خاطر سپردن ip دشوار است با توجه به ساختار عددی ip به یک اسم و پسوند متصل میشود مثلا : karahost.com

دامنه یک سایت آدرسی است که کاربر با جستجوی آن وارد سایت شما میشود ولی هاست فضایی است که محتوا و بطور کلی سایت شما روی آن میزبانی میشود . برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با هاست میتوانید مقاله هاست چیست را در کاراهاست مطالعه کنید .

بهتراست در نام دامنه از کلمات کلیدی وبسایت شما استفاده شود . بهتراست نام دامنه واضح و مشخص با کمترین حروف صدا دار باشد . برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله انتخاب نام دامنه را در کاراهاست مطالعه کنید . برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله دامنه چیست را در کاراهاست مطالعه کنید .

بله ، به محض طی شدن مراحل خرید و پرداخت هزینه بطور اتوماتیک ثبت میشود .

اسم دامنه شما باید بگونه ای باشد که کاربران با شنیدن آن به یاد وبسایت و کار شما بیوفتند و نباید بی ربط به موضوع وبسایت باشد . در ارتباط با پسوند هم با توجه به موقعیت جغرافیایی و حوزه کاری وبسایت انتخاب میشود ولی متداول ترین پسوندها com , org , net , ir , co هستند . برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با پسوند ها میتوانید مقاله پسوند مناسب را در کاراهاست مطالعه کنید . برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله چه پسوندی مناسب است را در کاراهاست مطالعه کنید .

خیر ، هیچ تغییری در ip و ایمیل ها ایجاد نمیشود و باعث بروز دان تایم هم نخواهد شد پس در این خصوص جای نگرانی نیست .

برای این کار کافی است از شرکتی که دامنه شما در آن ثبت شده است کد انتقال دریافت کنید و در قسمت انتقال دامنه در سایت دامنه مدنظر و کدانتقال را وارد کرده و به سبدخرید خود اضافه کنید .

خیر، با تمدید و انتقال دامنه ، دامنه شما از تاریخ انقضا بمدت یکسال تمدید میشود به این معنی است که هزینه شما هدرنرفته و هزینه ی دوباره صرف تمدید یکسال آینده خواهد شد .

برای اطلاع از تاریخ تمدید و سررسید دامنه خود درصورتی که کاربر کاراهاست هستید و دامنه شما در کاراهاست ثبت شده است، میتوانید با لاگین ( وارد شدن ) به پنل کاربری خود تمامی این اطلاعات را در ارتباط با دامنه مدنظر مشاهده کنید .

در کاراهاست به تعداد دلخواه میتوانید دامنه با پسوندهای مختلف ثبت کنید اما توجه داشته باشید که حتما پسوندهای متداول که ممکن است زودتر توسط شخص دیگری ثبت شوند را ثبت کنید مثل پسوند های com , org , net , co , ir

بهتر است ابتدا انتقال انجام شود و بعد درصورت دلخواه بیش از یک سال تمدید انجام شود .

  • مدیریت آسان دامنه با پنل اختصاصی
  • ثبت آنی پس از پرداخت
  • تضمین بهترین هزینه ها
  • قابلیت قفل دامنه برای جلوگیری از سرقت دامنه
  • پیرو و حامی قوانین GDPR
  • تنظیم DNS و Record ها بر روی پنل مدیریتی
  • ارائه پسوند ملی
  • ارائه پسوند های بین المللی

برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

منو